пʼятниця, 22 серпня 2014 р.

"Завжди було і буде вічно - дитина з книжкою в руці" (Д. Чередниченко)
Лисецька дитяча бібліотека 
ДОРОГІ ДІТИ! ШАНОВНІ БАТЬКИ, ВЧИТЕЛІ, КЕРІВНИКИ ГУРТКІВ І СТУДІЙ!
У нашому селищі працює дитяча бібліотека. Постійні відвідувачі – це дошкільнята, учні 1 – 9 класів, та керівники дитячого читання. До ваших послуг відділи: абонемент – де ви можете взяти книги та періодику додому; читальний зал – тут можна працювати з довідковою літературою, ознайомитися з цінними виданнями, знайти відповіді на вікторини, прочитати нові матеріали, вміщені у періодичних виданнях.У читальній залі бібліотеки є доступ до безпровідної мережі Wi-Fi . При бібліотеці  працює Інтернет-центр.
Послуга безкоштовна.
Незмінним напрямом діяльності бібліотеки є допомога дітям в оволодінні шкільною програмою.
У бібліотеці можна цікаво провести дозвілля! Ви можете стати учасником літературних вікторин, конкурсів, обговорень книг, зустрітися з цікавими людьми, відвідати засідання любительського об’єднання “В гостях у Саморобкіната Юні  рукодільниці.
Бібліотека дає можливість користувачам не тільки вибрати цікаву книгу, а й пограти в настільні ігри, помалювати і показати малюнки та розповісти казки.
Цікаво й емоційно проводяться тут святкові заходи на час Тижня дитячої та юнацької книги, зимових і літніх канікул, до Міжнародного дня захисту дітей…
ЛАСКАВО ПРОСИМО!!!

Немає коментарів:

Дописати коментар